دانلود نرم افزار انتخاب رشته کنکور آزاد
31 تیر 1396

دانلود نرم افزار انتخاب رشته کنکور آزاد

داوطلبین کنکور 96 که کنتظر اعلام نتایج خود هستند، بعد از اعلام نتایج کنکورمهم ترین موضوع برای

متقاضیان دسترسی به مشاوره و انتخاب رشته کنکورو نرم افزار تخمین رتبه کنکور می باشد همه دانشگاه

های دولتی روزانه ، شبانه ، پیام نور، پردیس های خودگردان ،موسسه های غیرانتفاعی ومجازی که اعلام

شده دارای تراز قبولی متفاوتی میباشند به همین دلیل ترتیب اولویت ها و انتخاب ها در فرم انتخاب رشته

اهمیت بسیاری دارد .

مشاورین متخصص اول مشاور نیز می توانند همه روزه شما را در این زمینه یاری دهند. شما می توانید جهت ارتباط با مشاورین با شماره 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید.

 

مشاوران سامانه اول مشاور در نرم افزار تخمین رتبه وانتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که

 

فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.مرحله بعد از تخمین

رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته

تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته

انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.

 

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کمک بزرگی به دانش آموزان می کند تا بتوانند با وارد کردن تراز در زیرگروه 1و زیرگروه 2 و زیر گروه و زیرگروه 3 و رتبه کشوری شانس قبولی خود را مشاهده کنند به این صورت میباشد که با وارد کردن این اطلاعات نرم افزار به طور خودکار شانس قبولی شما را در سه حالت دسته بندی میکند نرم افزار انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد برای 3 گروه ریاضی ، تجربی و انسانی امکان انتخاب رشته را دارد و تزار قبولی دانشگاه آزاد را در اختیار دواطلبین قرار میدهد و این نرم افزار قابلیت این را دارد که با هر سهمیه ای که باشید خود را بین سهمیه عادی  ، سهمیه بسیج فعال و ایثارگران و جانبازان سهمیه خود را بسنجند و شانس قبولی خود را مشاهده کنند .نرم افزار انتخاب رشته مجازی برای این طراحی شده است که شما بتوانید بدون نیاز به حضور شما به صورت مجازی انتخاب رشته خود را انجام دهید نکته قابل توجه این میباشد که معیار قبولی دانشگاه آزاد تنها تراز یا نمره کل نهایی میباشد.

این نرم افزار به صورت خودکار شانس قبولی شمارا در سه حالت نمایش میدهد:منطقی: یعنی افرادی با رتبه بدتر از شما در این رشته ها پذیرفته شده اند. 2 -پر احتمال: یعنی افرادی با رتبه شبیه به شما در سالهای گذشته در این رشته ها و دانشگاهها قبول شده اند.3-خوشبینانه: یعنی اگر شانس بیاورید قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید.4-کم احتمال: یعنی جاهایی که عملا شانسی برای قبولی در آنها ندارید.

استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مجازی امروزه بسیار متداول شده است به این دلیل است تمام دانش آموزان دسترسی به مشاوران ماهر را ندارند و این نرم افزار انتخاب رشته مجازی اول مشاور کمک می کند داوطلبین بدون نیازبه حضور داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دهد و از نظر مالی در سطحی نباشند که بتوانند هزینه های آن را تامین کنند علاوه بر آن به دلیل آنلاین بودن نرم افزار اضطراب دانش آموزان را کاهش می دهد به همین خاطر نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور در اختیار داوطلبین قرار گرفته است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.