دانلود نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری
31 تیر 1396

دانلود نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

پس از دریافت کارنامه نهایی و اعلام نتایج کنکور سراسری 96 زمان انتخاب رشته کنکور فرا می رسد. دانش آموزان تنها 5 روز فرصت دارند تا انتخاب رشته خود را انجام دهند. مشاورین اول مشاور می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری  اول مشاور 100 انتخاب اصولی برای شما انجام دهند. با شماره گیری 9099071970 با مشاورین ما تماس برقرار نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته کمک بزرگی به داوطلبان می کند تا بتوانند با وارد کردن تراز در زیرگروه 1 و زیرگروه 2 و زیر گروه و زیرگروه 3 و رتبه کشوری ، شانس قبولی خود را مشاهده کنند. نحوه استفاده از نرم افزار به این صورت می باشد که با وارد کردن این اطلاعات نرم افزار به طور خودکار شانس قبولی شما را در سه حالت دسته بندی خواهد کرد.

 

تحلیل صحیح نتایج اولیه کنکور برای انتخاب رشته و گزینش بعدی مهم و سرنوشت ساز است. اما نحوه بررسی این کارنامه ها بستگی به اطلاعات و تجربه افراد شرکت کننده داشته و اگر اشتباهی در دریافت اطلاعات و یا راهنمایی بوجود آید ممکن داوطلب را از انتخاب رشته ناامید و یا منصرف و گمراه نماید. به همین علت ما در این مقاله قصد داریم شما را با آکادمی اول مشاور آشنا کرده تا با کمک مشاورین متخصص ما انتخاب رشته خود را انجام دهید.

مهمترین نکته ای که دانش آموزان باید به آن توجه داشته باشند این است که گمان می کنند تنها با استفاده از نرم افزار می توانند انتخاب های خود را نجام دهند ، اما بدلیل آنکه انتخاب رشته سرنوشت ساز ترین مرحله زندگی دانش آموزان می باشد بهتر است علاوه بر نرم افزار انتخاب رشته از راهنمایی مشاورین هم استفاده نمایند. مشاوران متخصص اول مشاور هم روزه از 8 صبح تا 1 شب در آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند.

این نرم افزار به صورت خودکار شانس قبولی شما را در سه حالت نمایش میدهد:

منطقی: یعنی افرادی با رتبه بدتر از شما در این رشته ها پذیرفته شده اند. پر احتمال: یعنی افرادی با رتبه شبیه به شما در سالهای گذشته در این رشته ها و دانشگاهها قبول شده اند. خوشبینانه : یعنی اگر شانس بیاورید قبول می شوید و در صورت قبولی بسیار فراتر از رتبه خود قبول شده اید. کم احتمال : یعنی جاهایی که عملا شانسی برای قبولی در آنها ندارید.

  • رشته‌ های دانشگاهی را چطور بشناسم؟
  • بهترین روش انتخاب رشته کنکور چیست؟
  • هزینه تحصیل در رشته ‌ای که انتخاب کرده ‌ام چقدر است؟
  • رتبه من خیلی بالا نیست، امسال انتخاب رشته کنم یا بمانم و یک سال دیگر درس بخوانم؟
  • بازار کار دانشگاه آزاد و سراسری چقدر با هم فرق دارد؟
  • از همه رشته‌ های دانشگاه آزاد می ‌شود برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه سراسری ادامه تحصیل داد؟
  • و...

از جمله سوالاتی است که ذهن دانش آموزان را مشغول خواهد کرد. شما می توانید با شماره گیری 9099071970 با مشاورین متخصص ما تماس حاصل نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.