زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96
31 تیر 1396

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری یعنی بعد از دریافت کارنامه کنکور صورت می گیرد. برای انتخاب رشته لازم است داوطلبین اطلاعات کامل را در خصوص رشته های دانشگاهی داشته باشند.

که سامانه اول مشاور با بهترین و مجرب ترین مشاوران یاری دهنده داوطلبین در خصوص انتخاب رشته میباشد اما لازم است داوطلبین قبل از انتخاب رشته حتما دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت کنند 

داوطلبین گروه آزمایشی  ریاضی ، علوم تجربی و علوم انسانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته را تهیه نمایند.

هر کدام از متقاضیان گروه های آزمایشی ریاضی ،علوم تجربی و علوم انسانی که بر حسب مورد مجاز به انتخاب رشته از گروه آزمایشی هنر و زبانهای خارجی مجاز به انتخاب رشته شده اند باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه هنروزبان های خارجی را دریافت نمایند.


بسیاری از متقاضیان نیز بر این باورند که چون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است پس انتخاب رشته ی آنها نیز مشترک انجام می شوند اما اینطور نیست. مشاورین اول مشاور می توانند همه روزه از 8 صبح تا 1 شب شما را در این زمینه راهنمایی کنند و انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد شما عزیزان را انجام دهند. با شماره گیری 9099071970 ( بدون گرفتن کد ) از مشاورین ما یاری بخواهید.

انتخاب رشته تلفنی کنکور این روزها بسیار متداول شده است به این دلیل که تمام دانش آموزان دسترسی حضوری به مشاوران ماهر را ندارند. انتخاب رشته تلفنی این امکان را به داوطلبین می دهد که بدون نیازبه حضور فیزیکی انتخاب رشته خود را انجام دهند. جهت انتخاب رشته تلفنی کنکور 96 با شماره 9099071970  تماس حاصل فرمایید.

پس از آن ،کد رشته های انتخاب خود را ابتدا در فرم پیش نویس درج نمایید در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و پس از اطمینان از صحت کد رشته محل های انتخابی انتخابی به مدت 6 روز براساس دستورالعمل نحوه انتخاب رشته اینترنتی ثبت نماییید.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 96 

 این دفترچه بعد از ثبت نام کنکور سراسری و برگزاری کنکور سراسری و قبل از اعلام نتیجه اولیه توزیع میشود و اطلاعات لازم را در خصوص الف) زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ب) مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری ج) نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری در اختیار داوطلبین قرار میدهد

 

 معرفی رشته های دانشگاهی در انتخاب رشته

همانطور که میدانیم یکی از مهم ترین راه ها برای انتخاب رشته مناسب و موفقیت در کنکور سراسری 96 داشتن اطلاعات لازم در خصوص رشته های دانشگاهی است یکی از اصلی ترین دغدغه های  داوطلبین برای انتخاب رشته کنکور سراسری عدم اطلاعات کافی در خصوص رشته های تحصیلی میباشد داوطلبین می توانند جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص رشته های دانشگاهی از مشاورین متخصص و مجرب سامانه اول مشاور هم از طریق مشاوره تلفنی و یا از طریق مشاوره حضوری استفاده کنند.

داوطلبان می توانید برای مشاوره تحصیلی و تخصصی انتخاب رشته  کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ودانلود نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد و پاسخگویی به تمامی سوالات مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.