راهنمای انتخاب رشته کنکور ریاضی
31 تیر 1396

راهنمای انتخاب رشته کنکور ریاضی

بعد از انتشار کارنامه کنکور دغدغه بسیاری از داوطلبین، تعیین رشته است. یکی از مواردی که برای تعیین رشته و احتمال قبولی لازم دارید، اطلاعات در مورد قبولی های سال گذشته است. شاید اگر بدانید پارسالی ها با رتبه مشابه شما چه رشته ای قبول شده اند، تا حدودی کار شما را برای انتخاب رشته آسان تر کند.

استفاده از نرم افزار های انتخاب رشته نیز در بین داوطلبان بسیار متداول شده است. البته استفاده از هر نرم افزاری توصیه نمی شود چون فرصت انتخاب رشته یکبار برای هر داوطلب می باشد و حساس ترین مرحله زندگی افراد است چون انتخاب اشتباه آینده ی آنها را تغییر می دهد. به همین دلیل مشاورین اول مشاور با بکارگیری آخرین روش های مشاوره نرم افزاری تهیه کرده اند که شما را در انتخاب رشته تان راهنمایی می کند. با شماره گیری 9099071970 با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید.

 

رشته ی ریاضی جزء پرطرفدارترین رشته هایی است که اکثر دانش آموزان در تلاشند در یکی از زیر شاخه های آن را جهت ادامه تحصیل انتخاب کنند. بسیاری از داوطلبان نیز عقیده دارند قبولی در رشته های مهندسی ( ریاضی ) راحت است؛ این فکر تا حدودی درست است در صورتی که در انتخاب رشته دقت شود و رشته ها را بر اساس علاقه و نظم خاصی انتخاب شود. به همین دلیل است که مشاورین اول مشاور همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1 شب آماده ی ارائه ی مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب رشته ای اصولی برای شما عزیزان هستند.

دغدغه بسیاری از داوطلبین، تعیین رشته است. یکی از مواردی که برای تعیین رشته و احتمال قبولی لازم دارید، اطلاعات در مورد قبولی های سال گذشته است. شاید اگر بدانید پارسالی ها با رتبه مشابه شما چه رشته ای قبول شده اند، تا حدودی کار شما را برای انتخاب رشته آسان تر کند. هر فردی که با کم ترین حد دانش علمی می تواند فرم انتخاب رشته را بردارد و از اول تا آخرش را پر کند و بالاخره یک رشته ای در یک جایی قبول شود. همه دعوا بر سر این است که کجا و چه رشته ای ؟ آیا با این رتبه چند رقمی و یا خوبی که آورده ام قبول می شوم؟

سوالاتی از این قبیل ذهن دانش آموزان را در مدت 5 روزه ی انتخاب رشته مشغول خواهد کرد و این فشار گاها باعث می شود که داوطلبان انتخاب های خوبی نداشته باشند. آکادمی اول مشاور در این زمینه شما را راهنمایی می کند. مشاورین متخصص ما می توانند بصورت تلفنی ، آنلاین و یا حتی حضوری انتخاب رشته شما را انجام دهند. تنها با شماره گیری 9099071970 با مشاورین اول مشاور ارتباط برقرار کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.