راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر
31 تیر 1396

راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر

طبق روال هرساله پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ، سایت سازمان سنجش اقدام به انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری می نماید.همچنین داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که می بایست برای تمامی گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی ، هنر و زبان دفترچه جداگانه تهیه کنند. جهت اطلاع از زمان و نحوه ی دریافت دفترچه ی انتخاب رشته با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید.

 

یکی از راه های انتخاب رشته ی اصولی و منطقی استفاده از نرم افزار های انتخاب رشته است که همراه با کمک مشاورین می توانید انتخاب رشته ی خود را انجام دهید. امروزه سایت ها و مراکز مشاوره ی بسیاری از این نوع نرم افزار استفاده می کنند اما بهتر است شما عزیزان از نرم افزار هایی استفاده کنید که نتیجه ی آن به واقعیت نزدیک تر باشد تا در انتخاب های خود دچار مشکل نشوید.

اطلاعاتی که نرم افزار انتخاب رشته در اختیار شما قرار می دهد با توجه به قبولی های سال گذشته می باشد و دانش آموزان می توانند با مقایسه رتبه ی خود و رتبه ی فرد پذیرفته شده در سال گذشته و از حدود انتخاب های خود را مطلع شوید. توصیه می شود پس از استفاده از نرم افزار با کمک مشاوران از انتخاب های خود مطمئن شوید چون هر داوطلب تنها یکبار فرصت انتخاب رشته دارد پس از حساسیت بالایی برخوردار است. شما می توانید با شماره گیری 9099071970 با مشاورین اول مشاور ارتباط برقرار کرده تا مشاوران ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

شما داوطلبان باید بر اساس نمره و رتبه خود انتخاب رشته نمایید زیرا انتظار بالای شما ممکن است باعث از دست دادن موقعیت های دیگر باشد که در آینده به راحتی نتوانید بدست آورید. حداکثر دقت لازم را در پر کردن فرم انتخاب رشته مطابق با مطالب مندرج در دفترچه انتخاب رشته و آخرین اطلاعیه هایی که سازمان سنجش یا بعضی سازمان ها و دانشگاه ها در مورد پذیرش دانشجو با توجه به شرایط خود اعلام می نمایند، به خرج دهید.

چه بسا فردی همه شرایط مربوط به انتخاب رشته را رعایت کند مثلا هم رتبه و نمره خود را در این تصمیم دخیل دارد و هم در فضایی واقعی و به دور از احساسات تصمیم بگیرد اما در نتیجه عوامل مختلفی در تکمیل فرم انتخاب رشته دچار اشکال و اشتباه شود و کد رشته ای دیگر را نوشته بی اختیار به رشته ای که چه بسا نسبت به آن علاقه ای هم ندارد وارد شود. راه غلبه بر این آسیب آن است که فرد چند بار هم که شده فرم انتخاب رشته را مرور و از صحت گزینه های انتخابی و علامت زده اطمینان حاصل نماید. بهتر است برای این منظور با کمک مشاوران متخصص انتخاب رشته ی خود را انجام دهید. تنها با شماره گیری 9099071970 با مشاورین اول مشاور تماس حاصل نمایید تا با اطمینان انتخاب رشته ی خود را انجام دهید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.