راهنمای انتخاب رشته کنکور انسانی
31 تیر 1396

راهنمای انتخاب رشته کنکور انسانی

انتخاب رشته تحصیلی برای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 96 حاوی کلیه شرایط و ضوابط اختصاصی رشته های مختلف تحصیلی دوره های روزانه ،شبانه ، مجازی ،پردیس خودگردان می باشد.

این دفترچه شامل کلیه رشته های تحصیلی که پذیرش آنها براساس سوابق تحصیلی است ،رشته های تحصیلی که به روش نیمه متمرکز دانشجو می پذیرد ، دانشگاه پیام نور ،موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی است.

در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور درباره نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته توسط داوطلبینی که براساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته در هریک از دوره هایی که در بالا ذکر شده است  و نحوه تکمیل کردن فرم انتخاب رشته در دفترچه  ذکر شده است .

هر یک از داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند باید دفترچه انتخاب رشته مربوط به گروه آزمایشی خود را دریافت نمایند.


انتخاب رشته تلفنی کنکور این روزها بسیار متداول شده است به این دلیل که تمام دانش آموزان دسترسی حضوری به مشاوران ماهر را ندارند. انتخاب رشته تلفنی این امکان را به داوطلبین می دهد که بدون نیازبه حضور فیزیکی انتخاب رشته خود را انجام دهند. جهت انتخاب رشته تلفنی کنکور 96 با شماره 9099071970  تماس حاصل فرمایید.

داوطلبان گروه های ریاضی ، تجربی ، انسانی که برحسب مورد مجازبه انتخاب رشته از گروه آزمایشی هنرو یا زبانهای خارجی و یا هم گروه هنرو هم زبانهای خارجی می باشند.علاوه بر دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی ،انسانی )باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی گروه های آزمایشی هنر وزبانهای خارجی را دریافت کنند.

 

در این مقاله  سعی کرده ایم اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با پاسخ به پرسش هایتان درباره انتخاب رشته کنکور سراسری با درک صحیحی و انتخاب درست و سنجیده انجام دهیم تا امید بیشتری به قبولی در رشته و دانشگاه متناسب با رتبه ای که اخذ کرده اید داشته باشید.درضمن شما میتوانید برای پاسخ سوالاتتان درباره انتخاب رشته ومشاوره تخصصی درباره انتخاب رشته کنکور سراسری با مرکز مشاوره اول مشاور تماس گرفته (9099071970) تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

کارنامه انتخاب رشته کنکور سراسری

نتایج کنکور سراسری در قالب کارنامه برای داوطلبان میباشد.کارنامه اولیه ای که در اختیار داوطلبان قرار میگیرد شامل سه بخش میباشد در بخش اول کارنامه  اطلاعاتی نظیر مشخصات هویتی ،معدل ،نوع سهمیه و استان بومی  داوطلب درج شده است.بخش دوم کارنامه اطاعات وضعیت مجاز به انتخاب رشته قرار گرفته است .مجاز شدن به انتخاب رشته در دوره های روزانه ،شبانه و فرهنگیان با توجه به رتبه شما در کنکور سراسری تعیین خواهد شد و برای انتخاب رشته در سایر دوره ها همه داوطلبان مجازخواهند شد.در بخش سوم کارنامه اطلاعات نمره و رتبه و درصد های کسب شده شما در کنکور سراسری درج شده است .برای اطلاع بیشتر از محتویات کارنامه ،درباره کنکور با مشاوران اول مشاور تماس گرفته مشاوران مجرب ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

داوطلبان می توانید برای مشاوره تحصیلی و تخصصی انتخاب رشته  کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ودانلود نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد و پاسخگویی به تمامی سوالات مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.