کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و شرایط و زمان ثبت نام-اول مشاور
24 اسفند 1395

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و شرایط و زمان ثبت نام-اول مشاور

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور طرفداران بسیار زیادی دارد و رقابت در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بسیار بالا می باشد. در واقع دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های فعال در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. شهریه مناسب مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و غیر حضوری بودن آن سبب شده است کارشناسی ارشد این دانشگاه علاقمندان بسیاری را به سوی خود جلب کند.
ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور به چند روش مختلف انجام می گیرد:
۱- ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
۲- ثبت نام با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
۳- ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
هر کدام از انواع ثبت نام های مقطع ارشد دانشگاه پیام نور دارای شرایط خاصی می باشند.
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور دارای شرایط خاصی است و هر داوطلبی مجاز به شرکت در این نوع ثبت نام نمی باشد. اساسی ترین شرط برای ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور معدل خوب داوطلبین می باشد. علاوه بر معدل خوب چندین عامل دیگر نیز باید وجود داشته باشد که داوطلب بتواند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را انجام دهد.
ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور
فراگیر پیام نور یکی از سیستم های مختص دانشگاه پیام نور می باشد که در دانشگاه های دیگر وجود ندارد. ثبت نام فراگیر پیام نور به این صورت می باشد که ابتدا با توجه به رشته انتخابی داوطلب، چند منبع به وی معرفی می گردد. داوطلب بعد از مطالعه این منابع در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شرکت می کند و در صورت قبولی این منابع به عنوان ترم یک داوطلب محسوب شده و داوطلب وارد ترم دوم می شود.
رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
دانشگاه پیام نور در مقطع ارشد دارای رشته های زیادی می باشد. رشته های کارشناسی ارشد پیام نور در واقع اکثر رشته های مورد تصویب وزرات علوم، تحقیقات و فناوری را دارد. برای اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد پیام نور می توانید از مشاوران مرکز ما کمک بگیرید.
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
تمامی انواع ثبت نام های کارشناسی ارشد پیام نور یکبار در سال صورت می گیرد. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بطور دقیق مشخص نمی باشد و زمان ثبت نام هر ساله تغییر می کند. زمان ثبت نام با کنکور کارشناسی ارشد پیام نور، همزمان با ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد می باشد.


داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی و مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد پیام نور و اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد پیام نور و منابع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و سوالات دیگر خود در این زمینه با مشاوران مرکز تماس بگیرید.