ثبت‌نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از 20 بهمن ماه آغاز می شود-اول مشاور
14 اسفند 1395

ثبت‌نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از 20 بهمن ماه آغاز می شود-اول مشاور

ثبت‌نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز در پایه‌های هفتم و دهم برای سال تحصیلی 97-96، از 20 بهمن ماه آغاز می شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، دبیرستان ماندگار البرز برای شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد پسر در پایه های هفتم و دهم، از طریق آزمون ورودی برای سال تحصیلی 97-96 ثبت نام می کند.
تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اشتغال به تحصیل در پایه نهم برای ورودی پایه دهم و اشتغال به تحصیل در پایه ششم برای ورودی پایه هفتم در سال تحصیلی 96-95، حداقل معدل 18 در امتحانات نوبت اول پایه نهم شرایط عمومی ثبت‌نام برای ورود به پایه‌های هفتم و دهم و ملاک دانش آموزان پایه ششم در آزمون ورودی و ثبت نام و کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و یا کسب مقیاس خوب در یک درس و خیلی خوب در سایر دروس است.
ثبت‌نام در آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از چهارشنبه 20 بهمن 95 آغاز می‌شود و تا پنجشنبه 24 فروردین 96 ادامه دارد.
هزینه شرکت در آزمون ورودی مبلغ 15000 تومان است که داوطلبان فقط از طریق درگاه الکترونیکی در سامانه به نشانیwww.tehranedu.ir واریز و رمز ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی را دریافت کنند.
کارت ورود به جلسه آزمون پایه دهم از روز یکشنبه تا سه شنبه(10 تا 12 اردیبهشت ماه 96) از طریق مراجعه به سایت ثبت نام اینترنتی در آزمون با ثبت کد ملی داوطلب از طریق این سامانه قابل دریافت است.
آزمون ورودی پایه دهم ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه 96 برگزار می شود.
همچنین آزمون ورودی پایه هفتم متوسطه دوره اول دبیرستان ماندگار البرز ساعت 9 صبح روز جمعه 15 اردیبهشت 96 برگزار خواهد شد.
دانش آموزان داوطلب ثبت نام در پایه دهم باید رشته مورد درخواست خود را اعلام کند و در صورت پذیرش در آزمون صرفا باید در همان رشته ثبت نام و ادامه تحصیل دهند و مجاز به تغییر رشته نخواهند بود.
دبیرستان ماندگار البرز واقع در منطقه 6 تهران یکی از مراکز آموزشی معتبر و قدیمی این شهر است، ساختمان این دبیرستان سال 77 در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.
دبیرستان البرز به دلیل قدمت تاریخی و سوابق درخشان علمی، آموزشی و فرهنگی شانزده اسفندماه 1385 توسط شورای عالی آموزش و پرورش جزو مدارس ماندگار ایران شناخته شد.
بزرگانی همچون منوچهر ستوده، حسن اکبرزاده، حسین امانت، عبدالله انوار، محمدعلی اسلامی ندوشن، مصطفی چمران، همایون خرم، حسین محجوبی و جمشید مشایخی از این دبیرستان فارغ التحصیل شدند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.