تحصیل در مقطع کارشناسی در امریکا-اول مشاور
03 اسفند 1395

تحصیل در مقطع کارشناسی در امریکا-اول مشاور

مدرک لیسانس (کارشناسی) معمولا پس از گذراندن ۸ ترم بعد از دریافت دیپلم در دانشگاه ها اخذ خواهد شد. مدرک لیسانس به همراه فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) و دکتری از درجات بالای علمی محسوب می شوند. این مدرک در دو نوع عرضه می گردد ودر این قسمت توضیحاتی راجع به اخذ این مدارک خواهیم داد:
B.A (Bachelor of Art)
B.S (Bachelor of Science)
مدرک کارشناسی به رشته ها و برنامه های آزاد ، علوم یا هر دو تعلق می گیرد. این مدرک کارشناسی با سپری کردن معمولا ۴ سال تحصیل پس از دریافت مدرک دیپلم در دانشگاه دریافت می گردد که معمولا ممهور به مهر و امضای رئیس جمهور ، ریاست دانشگاه و یا رئیس سازمان عالی آموزش می باشد.
در ایالات متحده مقطع کارشناسی در بسیاری از موسسات آموزشی با نام AB نیز نامگذاری شده که یکی از پایه ای ترین مدارک و درجات علمی دانشگاهی است. شرایط دریافت هر دو نوع مدرک یکسان هستند و پس از گذراندن ۱۲۰ ساعت آموزشی اخذ می گردند. دریافت مدرک کارشناسی ( B.A ) نیازمند گذراندن دروس عمومی متفاوتی درکنار دروس تخصصی می باشد . این دروس عمومی مانند ادبیات، علوم انسانی، ریاضیات ، تاریخ ، علوم فیزیکی و علوم اجتماعی است.
دانشجویان بسیاری از سراسر جهان برای تحصیل در این مقطع اقدام به دریافت ویزای دانشجویی آمریکا می کنند به طور کلی می توان گفت تحصیل در رشته کارشناسی یکی از محبوب ترین ها و آسان ترین روش هایی است که افراد برای آن اقدام می کنند.
اخذ ویزای تحصیلی آمریکا نیز در این مقطع به مراتب ساده تر و آسان تر از سایر مقاطع تحصیلی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099071970 ( از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد ) تماس حاصل نمایید تا مشاورین متخصص اول مشاور شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.